Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

#УчнямБатькамПедагогам!

Безпечне освітнє середовище - дієвий інструмент з подолання шкільного цькування!

Основними ідеями сучасної освіти, що підтримуються і поширюються Міжнародною організацією ЮНІСЕФ, є ідеї забезпечення прав, свобод та інтересів дітей.

Вже ні для кого не таємниця, що суспільний запит спрямований на школу, яка є не тільки місцем, де дітей навчають, а, насамперед, простором для їхнього повноцінного розвитку, осередком успішних, креативних і щасливих людей. Такий омріяний навчальний заклад можливий лише в атмосфері фізичного комфорту, сприятливого соціального та психологічного клімату, що підтримує особистість, яка розвивається, вчасно реагує на її потреби та з повагою ставиться до її особливостей.

Реформа освіти в Україні набирає обертів. З огляду на процес децентралізації влади, перед територіальними громадами постає питання і управління освітою. Створення ефективної системи освіти є завданням складним і надзвичайно відповідальним. Тому для освітян важливо мати дієвий інструментарій для цієї роботи, зорієнтований на безпечну взаємодію дітей і дорослих  в освітньому процесі, а також захист дітей від насильства та зловживань з боку однолітків і дорослих (батьків, опікунів або працівників навчальних закладів).

Що таке 7W?

7W – освітній орієнтир для педагогів усіх категорій закладів освіти Великоберезнянського району, який уособлює цікавий навчально-методичний простір, відповідаючи на сім ключових запитань – Що?, Де?, Для чого?, Коли?, Хто?, Перемога у світі!.

Тому 7W – це, в першу чергу, унікальна концепція попередження, протидії, подолання шкільного насильства, це  можливість як для вчителів, так і для учнів, її батьків та всіх, кому небайдужа  школа отримати відповіді на запитання, які їх турбують із цієї проблеми.

Насильство в школі – проблема школи ХХІ століття,  проблема, яку потрібно вирішувати, та про яку ми не можемо не говорити сьогодні. 

Сподіваємося, що запропонована сторінка стане у пригоді усім тим, хто шукає дієвий шлях для створення безпечного освітнього простору, у якому не має місця порушенню прав дитини!