Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Громадське обговорення

 

Громадське обговорення змін до Положення про Всеукраїнський конкурс "Учитель року"

Відповідно до рішення центрального оргкомітету всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» (протокол № 01 від 14.09.2017) Інститут модернізації змісту освіти підготував проект змін до Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 року № 638.

Проект змін та порівняльна таблиця розміщені на офіційних веб-сайтах Міністерства освіти і науки України

(http://mon.gov.ua/citizens/zv%E2%80%99yazki-z-gromadskistyu/konsultacziyi-z- gromadskistyu/gromadske-obgovorennya-2017.html) та Інституту модернізації змісту освіти

(https://imzo.gov.ua/gromadyanam/konsultatsiyi-z-gromadkistyu/).

Відповідно до листа МОН “Про громадське обговорення змін до Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року»” № 211/10-2144 від 02.10.2017 пропонуємо організувати обговорення зазначеного документу у навчальних закладах.

Пропозиції та зауваження можна надсилати до 30 жовтня 2017 року на електронну адресу vchytel_roku@ukr.net 

Порівняльна таблиця змін Положення про Всеукраїнський конкурс «Учитель року»

Проект змін Положення про Всеукраїнський конкурс «Учитель року»


На часі обговорення програм 5-9 класів!

На платформі EdEra продовжується громадське обговорення оновлення програм 5-9 класів. Обговорення триватиме до 2 квітня. Про це у своєму Facebook повідомив координатор роботи з оновлення програм базової школи Сергій Горбачов.

За його словами, під час другої сесії обговорення пропозиції освітян до змін програм стали більш конкретними.

«Пропозиції більш конкретні, менше «загальних» розміркувань, більше суто професійної роботи. Обговорення триватиме ще тиждень, до 2 квітня включно. У кожного є час ознайомитися із пропозиціями, внести власні та долучитися до дискусії», - зазначив Горбачов.

Джерело: osvita.ua


Розроблено проект інструкції зі шкільного діловодства

Міністерством освіти розроблено нову інструкцію з діловодства у загальноосвітніх навчальних закладах. Проект документа винесений для громадського обговорення.

Після затвердження розроблений документ встановить обов'язкові загальні вимоги щодо документування управлінської інформації та організації роботи з документами в школах усіх типів і форм власності.

Інструкцією також визначено перелік типових документів, що мають обов’язково створюватись під час діяльності школи, а також особливі вимоги складання деяких видів документів, вимоги до їх реєстрації, особливості формування справ та зберігання документів тощо.

У Міністерстві освіти просять зацікавлених осіб надсилати пропозиції на електронну адресу kilderova@mon.gov.ua.


Обговорення проекту внесення змін до програм ЗНО для осіб з обмеженими можливостями

Міністерство освіти і науки запрошує освітян, громадські організації до громадського обговорення проекту внесення змін до програм зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, математики та історії України щодо адаптації їх для сліпих осіб. Пропозиції просимо надсилати до 22 квітня 2017 року на електронну адресу zarudenko@mon.gov.ua

 


Проект обговорення додаткових заходів щодо формування мовних компетентностей учнів загальноосвітніх  навчальних закладів з навчанням мовам національних меншин

Міністерство освіти і науки запрошує освітян, громадські організації до громадського обговорення проекту додаткових заходів щодо формування мовних компетентностей учнів загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням мовами національних меншин на 2017-2020 роки.

         Пропозиції просимо надсилати до 22 квітня 2017 року на електронну адресу: s_kharchenko@mon.gov.ua


Громадське обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України Про внесення змін до Порядку інклюзивного навчаня

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проекту постанови Кабінету Міністрів України Про внесення змін до Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах 

Зауваження та пропозиції до проекту можна надсилати на адресу t_symonenko@mon.gov.ua


Проект положення про екстернат

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проект Положення про екстернат у загальноосвітніх навчальних закладах 

Пропозиції та зауваження просимо надсилати до 28 лютого 2017 на електронну адрес o_malysheva@mon.gov.ua

 


Джерело: mon.gov.ua