Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Матеріально-технічне забезпечення

Просторово-предметне оточення для НУШ

Нова українська школа – це новий освітній простір, який має бути зручним та комфортним для кожного учня. З цією метою змінюється просторово-предметне оточення. Планування і дизайн освітнього простору спрямовуються на розвиток дитини та її мотивації до навчання.

Так, відділом освіти проведено закупівлю сучасних меблів для  першокласників, які навчатимуться у 2019/2020 навчальному році. Шляхом відкритих торгів закуплено сучасні меблі  на суму 461, 4 тис. грн., а саме:

  • 180 комплектів столів учнівських одномісних та стільців;
  • 28 столів  письмових та 28 стільців для вчителя;
  • 42 шафи напіввідкриті;
  • 38 шаф відкритих.

Також закуплено шляхом укладання прямого договору:

  • фліпчарти на суму 23 250 грн;
  • м’які меблі на суму 36 280 тис. грн.

Для закупівлі сучасних меблів спрямовано 190,0 тис.грн із залишків освітньої субвенції за 2018 рік. Меблі для учнів 1 класів доставлено у заклади загальної середньої освіти району.


 Дидактичні матеріали для НУШ

Відділом освіти проведено тендерні закупівлі дидактичних засобів навчання для початкової школи на суму 310,5 грн.

Застосування дидактичних засобів у процесі навчання не є чимось принципово новим, але НУШ робить використання таких матеріалів обов’язковим, оскільки діти молодшого шкільного віку значно легше сприймають візуальну та тактильну інформацію, ніж абстрактні поняття. За принципами НУШ, дидактичний матеріал має бути наочним, практичним, привабливим та давати простір для креативного використання.

Для закладів загальної середньої освіти району придбано 20 найменувань дидактичних засобів та обладнання. Це набори магнітних літер, цифр та предметних карток з природознавства, вимірювальні інструменти та прилади, рахунковий матеріал, музичні інструменти, набори для вивчення складу числа, грошові знаки, танграми, килимки-конструктори з пазлів тощо.