Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новини відділу освіти

Новини закладів освіти

Дата створення: 16:14 18.10.2019

Я і моя батьківщина Що таке Батьківщина? Що спільного між словами “батьки” і “Батьківщина”? – на такі запитання шукали відповіді першокласники. Вони вже знають державні символи України; що українські воїни-герої захищають Україну; чому треба захищати інших і самим звертатися по допомогу в разі потреби.

Новини закладів освіти

Дата створення: 15:36 18.10.2019

До першокласників завітала осінь У лісі, під час екскурсії,  учні милувалися неймовірною красою осіннього вбрання та розмаїттям рослин рідного краю. Вчилися розпізнавати осінь. Спостерігали, на які дива здатна осінь. Виготовляли різноманітні поробки.

«Ми – підприємливі (осінній доброчинний ярмарок)». 7 тиждень НУШ: додаткові матеріали та рекомендації для 1 класу

Дата створення: 14:04 14.10.2019

За матеріалами освітнього проєкту На урок Сьомий навчальний тиждень НУШ присвячений дослідженню дуже цікавого явища - підприємливості. Першокласники дізнаються, що таке підприємливість, яких людей можна назвати підприємливими та як розвивати відповідні якості. А також ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­– пропонувати та відстоювати власні ідеї, взаємодіяти з іншими дітьми у групі, приймаючи спільні рішення.

Тижневий кейс №7. Українська мова і математика. 2 клас НУШ

Дата створення: 13:58 14.10.2019

За матеріалами освітнього проєкту На урок На сьомому тижні НУШ діти вчаться взаємодіяти з новими джерелами інформації. Тепер школярі не просто читають текст, а ще й вивчають схеми та графіки, дізнаються про роль піктограм у повсякденному житті. 

14 жовтня – свято Покрови, День захисника України та козацтва

Дата створення: 13:57 14.10.2019

 Цього дня в Україні відзначають одразу три важливі свята Сьогодні, 14 жовтня, українці відзначають одне із найважливіших церковних свят – Покрову Пресвятої Богородиці. На цю ж дату також припадають такі значущі для України свята, як День захисника України і День українського козацтва. Усі ці три свята тісно між собою пов’язані.

З Днем захисника України: національно-патріотичні заходи закладів освіти

Дата створення: 14:59 12.10.2019

Захисники нашої країни! Прийміть щирі вітання з Днем захисника України – зі святом, яке увібрало у себе доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі. З метою вшанування Вашого подвигу протягом 7-11 жовтня 2019 року заклади освіти проводили різноманітні національно-патріотичні, історико-публіцистичні заходи. 

IV конкурс ім. Володимира Маняка і Лідії Коваленко запрошує до участі дослідників Голодомору

Дата створення: 12:27 11.10.2019

У фокусі цьогорічного IV Міждисциплінарного конкурсу наукових і мистецьких робіт ім. Володимира Маняка і Лідії Коваленко – індивідуальні та родинні історії епохи Голодомору, а також сенси і способи пам’ятання минулого. Спеціальна тема Конкурсу 2019 року – «Голодомор 1932–1933 рр. – геноцид Українського народу: історія, пам’ять, уроки на майбутнє».

Запрошуємо відвідати Всеукраїнський фестиваль «Карпатська Україна»

Дата створення: 15:25 10.10.2019

17-19 жовтня в місті Рахів проходитиме фестиваль Карпатська Україна В учасників буде можливість відвідати презентації національно-патріотичної літератури, виставку світлин воїнів учасників бойових дій на Сході України, виробів декоративно-прикладного мистецтва, долучитися до історичних диспутів за участі істориків-науковців, краєзнавців  та реконструкторів.

Осінній інтенсив підвищення професійної майстерності вчителів англійської мови PROTEACH (Professional Teacher)

Дата створення: 13:28 10.10.2019

28-31 жовтня 2019 року відбудуться курси професійної підготовки вчителів англійської мови На базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти відбудуться курси професійної підготовки вчителів англійської мови в початковій та основній школі PROTEACH (Professional Teacher), які розроблено освітньою компанією ILAC у співпраці з компанією Dinternal Education, офіційним представником Pearson в Україні.

#урок_доброти2019

Дата створення: 15:54 09.10.2019

Новини з закладів освіти У Стужицькій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів існує спільна для всієї початкової школи територія „Нова українська школа”. Вчителька 4 класу Іванна Рейпаші зацікавилася ідеєю Благодійного фонду „Щаслива лапа” щодо проведення ІІ Всеукраїнського уроку доброти. Захід проходив за підтримки МОН і був присвячений Всесвітньому дню захисту тварин.