Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новини відділу освіти

27 січня Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

Дата створення: 09:46 24.01.2020

 Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року. Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту був встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН № 60/7 від 1 листопада 2005 року, прийнятій на 42-ій пленарній сесії. Він вшановує пам'ять про жертв геноциду організованого нацистами та їхніми колаборантами, внаслідок якого загинуло за приблизними підрахунками 6 мільйонів євреїв, 200 тис. ромів, 250 тис. ментально та фізично недієздатних осіб і 9 тис. чоловіків-гомосексуалістів.

Підвищення кваліфікації. Нові можливості для вчителів

Дата створення: 09:45 24.01.2020

Зміни в Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників Роз’яснення Міністерства освіти і науки щодо змін у Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників.

24 січня - Міжнародний день освіти

Дата створення: 09:00 24.01.2020

Сьогодні, 24 січня 2020 року, за рішенням ООН світова спільнота вдруге відзначає Міжнародний день освіти, віддаючи належне силі знань у процесі розвитку цивілізації За інформацією ЮНЕСКО, станом на 2020 рік на планеті 262 мільйони дітей і молодих людей взагалі не відвідують школу, 617 мільйонів дітей і підлітків не володіють елементарними навичками читання і рахування, 750 мільйонів молодих людей і дорослих, як і раніше не вміли і не вміють читати і писати. Лише кожна п'ята країна планети юридично гарантує своїм мешканцям 12 років безкоштовної обов’язкової освіти.

У закладах освіти району пройшли заходи до Дня Соборності України

Дата створення: 16:46 23.01.2020

 З нагоди проголошення 101 річниці проголошення Акта злуки заклади освіти долучилися до національно-патріотичних заходів Історія має чого навчити людство. Вона, як сучасний педагог, оперує яскравими прикладами, якими урізноманітнює свої уроки. Чи не тому для становлення людської особистості велику роль відіграє знання свого минулого та ставлення до нього.

Освітня робота з національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку

Дата створення: 15:43 23.01.2020

Формування ціннісного ставлення особистості до свого народу, Батьківщини Патріотизм виявляється у моральних ідеалах та цінностях, у реальній поведінці, у повсякденному виконання своєї роботи, яка приносить користь і людині, і суспільству.

ДЖУРА 2020/КРОК 3: АЛГОРИТМ НАДАННЯ ПЕРШОЇ ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

Дата створення: 14:16 23.01.2020

Джура в дії: за сприяння Юнацького корпусу Закарпаття проведено курс першої домедичної допомоги для ройових Питання виховання у підростаючого покоління свідомого ставлення до оточуючого середовища, виконання свої обов’язків, навчання в наш час є без сумніву найактуальнішим у системі серед питань освітньої галузі.  

З виховниками джур козацьких проведено тренінгове заняття, приурочене Дню Соборності України

Дата створення: 09:25 22.01.2020

Історичний контекст національно-патріотичного виховання Патріотизм як духовно-моральна цінність завжди виступав пріоритетним завданням функціонування держави, становлення суспільства, розвитку особистості. Його головним призначенням є консолідація суспільства для успішного вирішення широкомасштабних суспільно значущих проблем нації.

Джура-2020: Засідання творчої студії виховників

Дата створення: 15:30 21.01.2020

Відбувся методичний захід з питань організації та проведення гри «Сокіл» («Джура») Розвиток та впровадження у виховні системи закладів освіти Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), розширення її мережі, долучення до Гри дітей різного віку вимагає нових форм комунікації учасників, інформування про здобутки, досягнення, впровадження інноваційних методів виховання, особливо в умовах реформування сучасної української освіти.

Деякі питання щодо проведення Дня Соборності України у закладах освіти району: педагогічний аспект

Дата створення: 10:36 21.01.2020

 Практичні інструменти та корисні матеріали, які допоможуть успішно провести заходи до Дня Соборності України. День Соборності України - приурочений  до Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. 

«Цінуймо те, що маємо». 18 тиждень 2 класу НУШ: додаткові матеріали та рекомендації

Дата створення: 13:56 20.01.2020

За матеріалами освітнього проєкту На урок На 18 тижні навчання програма НУШ пропонує другокласникам цікаву тему про неохідність цінувати те, що ми маємо. Учні протягом цього періоду мають навчатися аналізувати рекламу, тексти та вірші, розбиратися у різновидах перетворення інформації та вдосконалювати навички обчислення. А щоб вам і учням було простіше, ми створили добірку вправ, що покращать аналітичні здібності та креативність дітей.