Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Відділ освіти презентує освітян Великоберезнянщини

До Дня працівника освіти, або найкраще слово про Педагога 

Осіння пора у кожного викликає особливі переживання. Для когось це закінчення літа, для когось — чудові осінні пейзажі із жовто-гарячими тонами листя…

Але є категорія людей, для якої осінь завжди асоціюється з активним початком трудової діяльності після тривалої відпустки.  А ще й з професійним святом. Ці люди — педагоги, представники однієї з найголовніших професій у суспільстві.

Широко відкритими очима дитина дивиться на світ. А він, безмежний і надзвичайно цікавий, змінюється щомиті. Дитина  теж росте, дорослішає. Але незмінним залишається її бажання дізнатися про все на світі. А тому їй потрібно повсякчас поповнювати свої знання. Із знайомства з такою людиною, яка у цьому допомагає, у кожного з нас починаються найцікавіші сторінки життя, найкумедніші і найнезабутніші вибрики долі. 

Його Величність Урок…Ми рідко зосереджуємося на результаті, проте завжди пам’ятаємо плин уроку: яскравий образ, дискусію, розуміння, підтримку.  Є цінні речі, які може передати Педагог, і тут жоден гаджет - не конкурент. Навчатися від людини до людини можна життєвим цінностям, духовним ідеалам.

Саме такі завдання вирішують педагоги: мудрі, терплячі, активні, люблячі, енергійні, наполегливі, вимогливі....

Вони люблять прозу і поезію, гарний жарт і задушевну пісню, спорт і подорожі, квіти і кулінарію…

Радіють успіхам своїх учнів та вихованців, вірять в них!

Педагоги Великоберезнянщини мають вагомі здобутки і потужний професійний потенціал. Тож бажаємо усім мотивації для нових звершень, натхнення та сили змінювати цей світ на краще!

Перша неділя жовтня – саме той день, щоб нагадати собі й вкотре сказати #дякую_вчителям! Віримо, у кожного є своє особисте „Дякую”, від якого яскраво палахкотять очі і тепло щемить в грудях.

Щиро вітаємо усіх освітян!« повернутися до списку новин