Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Шановні колеги, долучайтеся!

Європа - позичнається з нас!

Запрошуємо Вас та Ваших учнів на Всеукраїнський онлайн-урок “Європа починається з тебе” до Дня Європи в Україні відбудеться 15 травня для школярів 8-11 класів.

Зазначається, що захід спрямований на популяризацію європейських демократичних цінностей та європейської інтеграції серед учнів, формування “європейської свідомості” та відчуття “громадянина Європи”, усвідомлення серед молодих українців своєї приналежності до Європи.

Учасниками уроку стануть віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе; перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова; український тележурналіст, актор, сценарист і музикант Майкл Щур.

Онлайн-трансляція буде доступна на YouTube-каналі Укрінформу, відтак всі школи матимуть можливість дистанційно долучитися до заходу, а також використати матеріали відкритого уроку в майбутньому.

Школи можуть зареєструватися для участі в онлайн-уроці за посиланням.

Організаторами заходу є Міністерство інформаційної політики України; Офіс віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України; Міністерство освіти та науки України за підтримки проекту ЄС «Association4U» та Google Україна.« повернутися до списку новин