Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Нова українська школа в дії

Цікаве навчання в Новій українській школі. Тиждень "Мода"

Тема цього тижня зацікавила абсолютно всіх малят-першокласників — кожний прагне вдягатися гарно.

Учні із захопленням відкривали для себе світ моди у різних сферах діяльності людини. Діти обговорювали, як варто обирати одяг, чи може бути одяг одночасно зручним, теплим і модним,  а коли не бажано звертати увагу на моду, дізнавалися про те, як змінювалися іграшки, музика, книжки.  Діти фантазували і творили, а водночас опановували корисні навички.

А педагоги надихали: „Не одяг прикрашає людину, а людина одяг”.

МОДНИМИ БУЛИ

Учні 1-В класу Великоберезнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів побували на екскурсії на швейній фабриці  „Березнянка”.  Екскурсовод  розповів та продемонстрував як на сучасному обладнанні за ліченні хвилини накреслена викрійка, учні мали змогу побачити, як працюють швеї над пошиттям штанів. Учні створили колаж, моделювали для казкових героїв, влаштували власне дефіле. У стилі „мода” вивчали букви, звуки, числа і геометричні фігури. Діти пильніше, ніж зазвичай, придивлялися до одягу людей на вулиці. На ранковій зустрічі проводили різні цікаві вправи: „Чарівний капелюх”, „Мікрофон”, „Розкажи і покажи”, „Комплімент” співали і танцювали „Опа-опа два притопа” визначали настрій, працювали в щоденниках вражень. А також проходили цікаво уроки математики, української мови.

 

Читати – це  цікаво! Такого висновку дійшли першокласники Волосянківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, попрацювавши з тегами до теми „Мода”: читали слова, друкували їх на дошці, шукали двоскладові слова та обводили їх, підкреслювали букви, що позначають голосний звук.

Учні  початкових класів Стужицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів поринути у вир модельної індустрії, зрозуміли що таке показ моди, як саме створюють одяг модельєри та дизайнери. До показу були залучені учні 1-4 класів. Способом таємного голосування самих же школярів, було обрано найкращий „look” (комплект одягу) хлопчика та дівчинки. В номінації „Першокласний модник” переміг учень 1 класу, в номінації „Наймодніша дівчинка класу” перемогла учениця 3 класу. Переможці отримали медалі та солодкий подарунок.

Учні 1 класу працювали в команді та створили колажі на різну тематику, зокрема: „Модно гарно одягатися”, „Модно правильно харчуватися” та „Модно займатися спортом”. Презентація вдалася.

Протягом тижня учні Великоберезнянської гімназії дізналися що означає бути модним, як виявляти свою неповторність, хто створює модний одяг. Підсумком тижня стало проведення практичного заняття на тему „Здоровим бути модно”. Учні приготували „Вітамінний салат”.

Учні Лютянської загальноосвтньої школи І-ІІІ ступенів обмірковували, що таке мода на здорове харчування, мода на спорт та здоровий спосіб життя, мода на вихованість. Не обминули й тему вишиванки, яка в сучасному житті є і модною, і актуальною. Згадали також про Івана Франка, як письменника, який вперше одягнув вишиванку під піджак. 

Дизайнери одягу для жуків із Загорбської загальноосвітньої школи І ступеня, вивчаючи   тему „ Звук [ж]. Букви Жж”, одягали модно жука. Не замерзнуть ніжки, бо їх гріють стильні рукавички!

Учні Розтоцько-Пастільської  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів збагатили й розширили свої знання про моду і модні тенденції  в одязі. Навчилися творити модні речі, дбайливо ставитися до свого здоров'я. Першокласники висловлювали власну думку, ділилися своїми емоціями від прослуханого і почутого, розвивали свої здібності у творчих пошуках власного стилю одягу, своєї внутрішньої краси.

У Костринській загальноосвітній школі І ступеня першокласники розвивали логічне мислення та уяву, працюючи з кубиками Дьєнеша. Практичні навички модно одягатися, дбати про свої речі набували в ігровій діяльності.

Учні Мирчанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів обмірковували, що кожна людина неповторна. Створенні спільного колажу „Модно – це…”

                Гра „Крамниця одягу” (підбір одягу відповідно до пори року).

У гру „Крамниця одягу” гралися першокласники Верховинобистрянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. Вони сортували та обліковували крам.


Першокласники охоче виступили в ролі дизайнерів: вибирали одяг для ляльок та казкових героїв в Ужоцькій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів

Лютянській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів

Малоберезнянській загальносвітній школі І-ІІІ ступенів

Стужицькій загальноосвітній школі І ступеня

Використовуючи літеру „Ж”, конструювали різновиди одягу першокласники Солянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Учні Княгинянської загальноосвітньої школа І ступеня створили лепбук

 

 « повернутися до списку новин