Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Старт нового 2017-2018 навчального року

21 -23 серпня 2017 року відбулися предметні секційні засідання педагогічних працівників району. Головні тези – як професійно реалізовувати завдання Нової Української школи, зміст оновлених навчальних програм, формувати в учнів компетентності, цінності і ставлення.

Педагоги розглянули пакет інструктивно-методичних документів, зробили порівняльний аналіз змін у навчальних програмах, опрацьовували найновіші методичні коментарі науковців та провідних педагогів  щодо  застосування діяльнісного, практико орієнтованого підходу у формуванні ключових та предметних компетентностей учнів. Особлива увага була приділена питанню пошуку сучасної фахової інформації, роботи на освітніх платформах, участі у вебінарах, використанню можливостей дистанційної освіти. Відбувся активний обмін досвідом з організації ефективної співпраці з батьками.

Узагальнення діяльності методичних об’єднань, результати самоосвіти, підсумки роботи з виявлення та підтримки обдарованих учнів, проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, використання новітніх технологій навчання стали ключовими у плануванні роботи на 2017-2018 навчальний рік.« повернутися до списку новин