Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Тема дня: організація дистанційного навчання у закладі дошкільної освіти

Дитсадок дистанційно: досвідом ділиться педагогічний колектив закладу дошкільної освіти с.Жорнава 

Якщо говорити про дистанційне навчання,  то це формулювання не цілком точне щодо роботи садочків, оскільки основне завдання закладу дошкільної освіти не навчання, а виховання та соціалізація дитини. 

Розуміємо, що забезпечити цей процес дистанційно важко: якщо батьки школярів можуть довірити своїм дітям самостійне вивчення навчального матеріалу, то дошкільнята  потребують постійного залучення дорослого у їх діяльність.  Кожен керівник закладу дошкільної освіти визначає особливості провадження освітнього процесу в умовах карантину відповідно до наявних ресурсів та побажань батьків. Як доцільніше організувати цю роботу? Які засоби електронної комунікації дають змогу педагогам підтримувати партнерську взаємодію з батьками вихованців?

Вихователі дошкільного закладу с.Жорнава діляться своїми міркуваннями з приводу того, як  зробити дистанційну роботу педколективу продуктивною та допомогти батькам вихованців організувати діяльність дітей удома. Підтримуючи зв’язок за допомогою Viber, вихователі закладу скористалися можливостями сервісу Padlet. Розробка тематичного тижня, що презентують педагоги, вміщує інтерактивні навчальні матеріали, рухливі ігри, творчі завдання. Засоби сервісу Padlet надають можливість аудіовізуалізувати навчальний матеріал і репрезентувати його більш привабливо та зрозуміло, що допоможе  батькам цікаво провести час з дітьми, а дошкільнятам –  пізнавати світ.

Сделано на Padlet


« повернутися до списку новин