Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Про мандрівних батьків, учнів та учителів...

Подорожуємо та навчаємось із радістю!!!

Продовжуємо висвітлювати новини із рубрики "Про мандрівних батьків, учнів та учителів". Розпочинаємо мандрівку...

Мандруючи вуличками старовинного Львова, 24 учнів 6-8 кл. у супроводі педагогів та батьків Забрідської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів 24 червня 2018 року здійснили мандрівку та мали змогу дізнатись про життя давнього міста, з цікавістю відвідали  площу Ринок, познайомилися з історіями найвідоміших будинків, що розташовані тут,  почули легенди Оперного театру.

Поринувши у світ нереальної краси та загадковості, діти детально, а головне цікаво  познайомились з таємничим світом підземного Львова, спустилися  у місця, які сховані від людських очей під шаром ґрунту та історії, відвідали найстаріші підземелля, які знаходяться під колишнім Домініканським монастирем і перенеслись у 13 ст. – період правління князя Лева. Школярі побували у підземеллях Єзуїтського костелу (17 ст.) та будинку (14 ст.), який знаходився на місці храму. Заплутані таємничі лабіринти підземного світу, захоплюючі розповіді про реальні та легендарні особистості минулого, які жили, переховувалися, страждали, чи мали бути поховані у львівських підземеллях дихали загадковістю,  іноді романтичністю, а часом і  містичністю.  Діти залюбки  завітали до «Майстерні шоколаду»,  відкрили для себе двері  «Будинку  карамелі», спустилися у «Шахту кави», піднялися на терасу будинку Сажотруса та подивилися на місто з висоти пташиного польоту.

Позитивні емоції, атмосфера загадковості, насичена таємницями історії та легендами міста Лева, панувала впродовж одноденного туру.  Світлини зроблені біля пам’ятників Степану Бандері та Тарасу Шевченку, перед фасадами храмів та костелів, театру та торговельного центру, кафе та Макдональсу довго нагадуватимуть юним закарпатцям про незабутні години проведені у місті, яке вдало поєднує у собі відлуння української історії та акценти європейської сучасності.

 

 « повернутися до списку новин