Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Методичний дайджест

Опрацьовуємо інструктивно-методичні матеріали для здійснення вибору ЗЗСО проектів підручників для 2 класу

15 лютого 2019 року на базі Великоберезнянської гімназії відбулася нарада шкільних бібліотекарів закладів загальної середньої освіти району, під час якої було ґрунтовно проаналізовано інструктивно-методичні матеріали для здійснення вибору проектів підручників для 2 класу за фрагментами електронних версій  їх оригінал-макетів із кожної назви підручників та оформлення результатів вибору.

Методист методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації Шкурда М.І. наголосила на тому, що, заповнюючи спеціальну форму вибору електронних версій оригінал-макетів підручників із використанням модуля прозорого вибору підручників на базі інформаційно-телекомунікаційної системи „Державна інформаційна система освіти”, слід не тільки вибрати потрібний підручник, указати кількість примірників, а й розподілити п’ять альтернативних підручників (на вибір ЗЗСО) з цього предмета в порядку пріоритету для даного ЗЗСО.

 

Учасники інструктивно-методичної наради опрацювали також Положення про Всеукраїнський конкурс дитячого читання „Книгоманія-2019” та ознайомилися з додатками до нього. Голова районного методичного об’єднання  шкільних бібліотекарів  Хита Н.І. зауважила, що 1 (відбірковий) етап Конкурсу заклади загальної середньої освіти повинні проводити спільно з бібліотеками села, адже в шкільних бібліотеках мало сучасної дитячої позашкільної літератури, рекомендованої  до прочитання під час фестивалю Всеукраїнського конкурсу дитячого читання „Книгоманія-2019”.

 « повернутися до списку новин