Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Сучасна освіта для першокласників

На крилах успіху - "Модернізація початкової освіти"

Нині постала гостра необхідність підготовки дитини "до життя в інноваційному за типом розвитку суспільстві, що закономірно стверджується в сучасному світі" (В. Г. Кремень), що потребує ефективної реалізації цілісного підходу до організації освітнього процесу в початковій школі, як основи його гуманізації.

Задля подолання протиріч між розподілом освітнього процесу на окремі предмети, що порушує цілісне сприйняття світу дитиною, створено проект "На крилах успіху" в межах дослідно-експериментальної роботи Всеукраїнського рівня "Дидактико-методичне і навчальне забезпечення реалізації концептуальних засад реформування початкової загальної освіти" на 2016-2020 роки. 

У рамках експерименту для початкової школи пропонуються інтегровані дворівнені (базовий і розширені рівні) програми (лист МОН України від 02.02.2017 №1/11-847), інноваційний Типовий навчальний план (наказ МОН від 07.02.2017 №189), а також оригінальні інтегровані навчальні посібники-журнали (лист ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти" від 07.08.2017 №21.1/12-Г491) та дидактичні матеріали  (кейси для учителів).

За бажанням батьків майбутніх першокласників і відповідним рішенням педагогічної ради заклади освіти можуть долучитися до впровадження освітнього проекту "На крилах успіху" в 2018/2019 навчальному році.

У разі прийняття такого рішення  просимо повідомити про нього відділ освіти. Контактна особа - Савко Оксана Володмирівна.

 

 « повернутися до списку новин