Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Районний етап П’ятого (обласного) конкурсу-фестивалю «Воскресни, писанко!».

 Духовне коріння, що об'єднує нас в єдиний народ

Саме сьогодні для нас, сучасників, важливо «доторкнутися» до часів давно минулих, «прочитати» живі письмена автентичної історії Великоберезнянщини, «розповісти» через образно-прикладене мистецтво про традиційні надбання жителів краю.

Адже саме в збереженні народних звичаїв, обрядів ми поринаємо у неймовірний світ, в якому відбито світогляд і духовні начала людей що жили століттями на цій землі – те, що й об'єднує всіх нас від Сходу до Заходу в єдиний український народ. В цьому і є найголовніше, що ми повинні усвідомлювати: з любові й шани до батьківської землі починається формування цілісної особистості, свідомого громадянина Української держави.

4 квітня 2019 року в п’яте визначали кращі творчі колективи на районному етапі обласного конкурсі-фестивалю «Воскресни, писанко!». Цього року всі заклади загальної середньої освіти долучилися до його проведення. Цей конкурс дозволив звернутися до витоків, зберігаючи традиції писанкарства рідного краю та поєднувати місцевий колорит з сучасністю.

Пишаємося тим, що в нашому районі живуть, без сумніву, ті діти, які експонували кращі свої роботи на представлені об’ємні композиції на Великодню тематику. Невід’ємними атрибутами великодніх свят є писанки. На Конкурсі-фестивалі представлено розписаних різнокольоровими візерунками писанки, крашанки, крапанки, дряпанки, мальованки, зернівки, прикрашені бісером, виготовлені у техніці квілінгу, виготовлені з глини.

За рішенням журі:

У номінації „Писанка”:

 • І місце -  Розтоцько-Пастільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
 • ІІ місце -  Ужоцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
 • ІІІ місце -  Лютянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

У номінації „Тематична композиція”:

 • І місце -  Малоберезнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
 • ІІ місце -  Великоберезнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
 • ІІІ місце -  Лютянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

У номінації „Великодній рушник”:

 • І місце -  Забрідська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
 • ІІ місце -  Мирчанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
 • ІІІ місце -   Солянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Диплом „Традиції рідного краю”

 • І місце -  Волосянківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
 • ІІ місце -  Ужоцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
 • ІІІ місце - Ставненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Творчий колектив Малоберезнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів посів І місце у П’ятому (районному) фестивалі-конкурсі „Воскресни, писанко!”

Цей захід – результат плідної та тісної співпраці вчителів, дітей та батьків, дозволяє розвивати як творчо, так і духовно-естетично підростаюче покоління, зберігає зв'язок між минулим та сьогоденням, шляхом відтворення старих традицій у сучасному цифровому світі та об'єднує велику нашу родину довкола однієї доброї та світлої справи.

Приємно вражені, що наші діти мають стільки талантів та здібностей, уміють робити красу власноруч.

 

 « повернутися до списку новин