Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Як це – сучасно викладати німецьку мову?

Семінар-практикум учителів німецької мови закладів загальної середньої освіти району

Згідно з освітньою реформою, однією з ключових компетентностей є володіння іноземною мовою. Сьогодні іноземна мова – незамінний засіб комунікації, можливість глобальної кар’єри,  шлях до розуміння культури, духовного збагачення. Саме тому це так важливо – забезпечити у закладах освіти належний рівень викладання іноземних мов.

Сучасна  методика постійно рухається вперед, пропонуючи все нові прийоми і засоби ефективного навчання, а з доступом до інтернет-ресурсів вчителі іноземних мов мають безліч можливостей для підвищення і осучаснення своєї кваліфікації.

Так, 25 березня 2019 року відбувся семінар-практикум учителів  німецької мови шкіл району з проблеми „Сучасні стратегії викладання німецької мови”. Керівник районного методичного об’єднання, вчитель німецької мови Великоберезнянської гімназії Фізер Н.В. неодноразово брала участь у семінарах з методики викладання в Goethe-Institut у м. Києві, тому заздалегідь запропонувала колегам попрацювати з інтернет-ресурсами цієї наукової установи.

Під час  засідання, об’єднавшись у групи, педагоги через систему практичних завдань опрацювали набуті теоретичні знання. Вчителі німецької мови створювали фрагменти уроків, моделювали ситуації застосування дидактичного матеріалу у роботі з першокласниками Нової української школи та учнями п’ятого класу в умовах вивчення німецької мови як другої іноземної.

 « повернутися до списку новин