Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Кращі роботи надіслані для участі уобласному етапі

І етап конкурсу дитячого малюнка „Охорона праці очима дітей” 2019 року завершено!

Учні закладів освіти Великоберезнянщини активно долучилися до участі в І етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка „Охорона праці очима дітей”.

Конкурс проводився з нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні у 2019 році та з метою формування свідомої позиції учнів щодо значення та місця здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя. І це вкрай важливо, оскільки основне завдання конкурсу не у визначенні кращих малюнків, а у тому, щоб привернути увагу до проблем безпеки праці та оцінки ризиків, що супроводжують трудову діяльність дорослих.

Загалом на Конкурс було подано 19 робіт учнів із семи закладів загальної середньої освіти. Роботи вирізнялись творчим підходом та оригінальністю. Діти проілюстрували власне бачення дотримання правил безпечної праці та  показали надзвичайно глибоке усвідомлення відповідальності людини за збереження свого життя і здоров´я на робочому місці.

Малюнки учнів Пильника Олександра (Вишківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів), Євич Оксани (Малоберезнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), Дуркот Ангеліни (Волосянківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) надіслані для участі у нобласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка „Охорона праці очима дітей”.« повернутися до списку новин