Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

До уваги виховників закладів освіти району

До дня Європи рекомендуємо закладам організувати цікаві заходи, з урахуванням особливостей e-навчання

День Європи — це свято Європейського Союзу, що відзначається як День Шумана, на ім’я міністра закордонних справ Франції Робера Шумана, який 9 травня 1950 року звернувся до лідерів європейських країн із пропозицією почати процес об’єднання Європи.

Основна ідея загальноєвропейського Дня – кожний мешканець континенту, незалежно від своєї національної належності і громадянства, має відчути себе вільним у “Європейському домі”.

У День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. Для нашої держави  – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а і за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації.

З метою поглиблення знань учнів про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз, підвищення громадянської та політичної культури  рекомендуємо закладам освіти відзначити День Європи та організувати цікаві заходи, з урахуванням особливостей e-навчання.« повернутися до списку новин