Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новини спорту

 Вітаємо призерів змагань першості області з волейболу

З метою подальшого розвитку й популяризації волейболу серед юнацтва, формування здорового способу життя, залучення учнівської молоді до регулярних занять фізичною культурою й спортом, активізації фізкультурно-оздоровчої та виховної роботи в закладах загальної середньої освіти 23 лютого 2019 року на базі спорткомплексу „Юність” відбулися фінальні змагання з волейболу серед команд юнаків закладів загальної середньої освіти „Шкільна волейбольна ліга України-2019 рік”.

У змаганнях узяли участь 168 учасників у двох вікових групах 2002 р.н. і молодші та 2005 р.н. і молодші.  

Великоберезнянщину представляла команда юнаків 2005 р.н. та молодші Ставненської ЗОШ І-ІІІ ступенів., яка в зональних змаганнях виборола почесне І місце. У другому (фінальному) етапі в напруженій боротьбі ставненські волейболісти здобули ІІ місце (учитель – Іваниця В.П., тренер – Тисянчин М.М.).

Переможці й призери нагороджені кубками, медалями, дипломами, індивідуальними грамотами від Закарпатського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та Закарпатської обласної дитячо-юнацької спортивної школи. Нагородження проводили начальник відділу Закарпатського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Молнар М.В., інструктор-методист Закарпатського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Плеханов А.М., головний суддя змагань Іванко В.В., заступник директора ЗОДЮСШ та завідувач кафедри фізичного виховання  ДВНЗ „Ужгородського національного університету”, кандидат педагогічних наук, доцент Маріонда І.І.

Вітаємо з блискучою перемогою наших ПРИЗЕРІВ першості області з волейболу серед юнаків закладів загальної середньої освіти „Шкільна волейбольна ліга України-2019 рік” – команду юнаків Ставненської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Зичимо юним волейболістам у наступному році посісти  І сходинку п’єдесталу!

 « повернутися до списку новин