Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Лідери учнівського самоврядування шкіл району відвідали заняття „Правова освіта як складова життєвого успіху особистості”.

12 грудня 2017 року з нагоди Всеукраїнського тижня права лідери учнівського самоврядування Великоберезнянського району зініціювали проведення інтерактивного заняття.

Основна мета заходу – формування позитивної мотивації в учнів старшої школи до здобуття освіти та розкриття змісту дотримання права на освіту в Україні. Зазначимо, що в контексті реалізації Нової української школи, організація умов для наскрізного процесу виховання є одним із провідних завдань кожної школи задля формування випускника-патріота, громадянина з активною позицією. Районна школа лідерів учнівського самоврядування має на меті посприяти формуванню  молодіжної громадянської активності як чинника формування компетентностей для демократичного громадянства.

У невимушеній атмосфері взаєморозуміння та цілісної відкритості старшокласники мали можливість опрацювати низку нормативно-правових документів, які забезпечують право на освіту та визначити роль школи у розвитку та становленні особистості. Важливо, що практичні блоки були спрямовані на розкриття таких тем, як „Освіта та право на освіту”, „Моя школа – територія демократії”, „Право на освіту  мовою документів”, „Формула успіху – відповідальне громадянство”. З учасниками працювали керівник гуртка центру позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом Сег С.Ю. та методисти відділу освіти. Наголосимо на тому, що  акумульовані технології роботи з лідерами учнівського самоврядування в районі дозволять вирішувати актуальні проблеми навчального закладу щодо розвитку громадянської позиції старшокласників та забезпечать формування компетентностей для демократичного громадянства.

 

 « повернутися до списку новин