Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Районні змагання з волейболу серед команд юнаків

Ставненські волейболісти здобули перемогу

12 грудня 2017 року в спортивному залі Ставненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний турнір із волейболу серед команд юнаків закладів загальної середньої освіти. У змаганнях узяли участь 6 шкільних команд району: Великоберезнянської гімназії, Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ст., Волосянківської ЗОШ І-ІІІ ст., Костринської ЗОСШ-інтернату ІІ-ІІІ ст., Лютянської ЗОШ І-ІІІ ст., Ставненської ЗОШ І-ІІІ ст.

Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалися за титул найкращої. До кінця турніру зберігалася інтрига, особливо напружено проходили фінальні матчі, у яких зустрілися в протистоянні найсильніші шкільні команди волейболістів. У підсумку першу сходинку посіли волейболісти Ставненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, друге місце здобула команда Лютянської ЗОШ І-ІІІ ст., третіми стали волейболісти Волосянківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Цей ігровий день приніс усім позитивні враження та неповторні емоції! Вітаємо переможців змагань та бажаємо всім юним волейболістам продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!