Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новорічно-Різвяне дозвілля вихованців ІРЦ

Проведено майстер-клас з виготовлення ялинкових прикрас

Улюбленим святом для дітей та дорослих є Новий рік та Різдво Христове. У цей час хочеться, щоб казкова атмосфера панувала в кожній оселі.

Саме тому, напередодні свят, в Інклюзивно-ресурсному центрі Великоберезнянської районної ради, згідно з циклом  занять для дітей з особливими освітніми потребами «Творчі діти», проведено майстер-клас з виготовлення ялинкових прикрас. Заняття підготували практичний психолог – Чех Л.Ю. та вчитель-реабілітолог – Савка О.Ю.

Діти власноруч виготовляли об’ємні сніжинки із кольорового паперу, вчились створювати з простих речей різноманітні прикраси для ялинки. Саме такі заняття є відмінним засобом підтримки тонусу і працездатності кори головного мозку, адже розвиток дрібної моторики рук тісно пов'язаний з регуляцією психічних процесів (увагою, пам’яттю) та активізацією ділянки мозку, яка відповідає за мовлення. Поряд з цим, вправи на розвиток дрібної моторики допомагають виробляти навички самоконтролю та саморегуляції рухів рук не тільки під контролем зору та слуху, але і за участю дотику, тактильно-рухових відчуттів.

На завершення майстер-класу учні прикрасили приміщення ІРЦ своїми виробами.« повернутися до списку новин