Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

До уваги учителів природничого циклу

Всеукраїнський конкурс для вчителів з нагоди відзначення Всесвітнього Дня екологічного маркування

Короткий опис: 8 жовтня світова спільнота відзначає Всесвітній День екологічного маркування (World Ecolabel Day, WED). Ця дата проголошена у 2018 році з метою привернути увагу та підвищити рівень компетентності споживачів щодо значення такого маркування і переваг більш екологічно кращих товарів позначених ним.

Правила застосування екологічного маркування визначені у міжнародних стандартах серії ISO 14020. Ці стандарти спрямовані на вирішення найактуальніших проблем сьогодення, таких як безпека для здоров’я, скорочення відходів, енерго- та ресурсозбереження, якість повітря, кліматичні зміни тощо.

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України підтримує ініціативу міжнародної асоціації Global Ecolabelling Network, і у партнерстві з іншими організаціями проводить інформаційно-просвітницьку кампанію до цієї події.

Учасники конкурсу: будь-який вчитель.

Конкурс передбачає проведення  заняття на тему «екологічне маркування»  та інших шкільних заходів (вікторини, змагання, практикуми тощо).

  • Реєстрація конкурсантів до 01 жовтня на сайті ЕкоМОН за посиланням: http://www.e-comon.org.ua/.
  • Детальніша інформація про конкурс тут.
  • Строк виконання конкурсного завдання – до 01 листопада 2020 р.
  • Призовий фонд конкурсу – 50 000 грн.

Переможці в додаткових номінаціях також отримають грошові премії та цінні призи.

Оголошення переможців: у грудні 2020 р. під час урочистого відзначення лідерів «ECОtransformation-2020».

Положення про Конкурс з більш детальними умовами та матеріали для конкурсантів розміщені на сайті EкоМОН – розділ «Урок з екологічного маркування»: http://www.ecomon.org.ua/tsil-12/urokzekologichnogomarkuvannya

Контактні особи: Отич Олена, професор кафедри зеленої економіки Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, доктор педагогічних наук, професор (телефон:  (097) 719-21-77; e-mail: ndi-direktor@ukr.net); Бузан Галина, координатор проєктів ВГО «Жива планета» (телефон:  (066) 405-42-80; e-mail: galinabuzan@gmail.com).

За матеріалами сайту: https://imzo.gov.ua/events/vseukrains-komu-konkurs-dlia-vchyteliv-z-nahody-vidznachennia-vsesvitn-oho-dnia-ekolohichnoho-markuvannia/« повернутися до списку новин