Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Серед шкіл Закарпатської області проводиться екологічна акція

Шановні педагоги!

Закарпатська обласна організація Всеукраїнської екологічної ліги за підтримки фундації Кока-Кола «Сприяння створення поселення «0 відходів» на Закарпатті» спільно з Департаментом освіти та науки Закарпатської ОДА та Укрпоштою оголошує конкурс «У новий рік без пластику!».

Суть акції полягає у обміні зібраного та відсортованого пластику № 2 на новорічну іграшку, зроблену у «Майстерні Пластикожуя Тьоми».  До участі в акції запрошуються всі школи Закарпаття. Від однієї школи приймається лише одна заявка.

Терміни проведення акції: 12 листопада – 7 січня.  Умови акції:

  1. Для участі в акції необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/qf4hUft3tcc2a7gQ7

Велике прохання вносити дані уважно і правильно. Реєстрація вважається успішною після зворотного листа на електронну пошту від організаторів акції з подальшими інструкціями.

Крайній термін реєстрації – 30 листопада.

  1. Після отримання листа про успішну реєстрацію необхідно розпочати збір пластику.

Пластик обов’язково повинен бути:

  • промаркований як HDPE (це пластик з номером «2» / «02» у трикутнику та / або написом «HDPE» / «PE-HD» під трикутником);
  • абсолютно чистим;
  • без етикеток та елементів з інших матеріалів (у тому числі й з пластику іншого маркування);
  • добре утрамбованим та складеним (пусті пляшки необхідно розрізати або зім’яти, можна наповнити елементами менших розмірів – кришечками).

Необхідна кількість пластику: 5 кг.

Терміни збору пластику: 12 листопада – 26 грудня.

  1. Дані для відправки зібраного пластику:

Відправка відбувається безкоштовно компанією Укрпошта на території Закарпатської області за умови зазначення назви та адреси відправника, отримувача та зазначення назви акції «У новий рік без пластику!».

Крайній термін відправки пластику: 26 грудня.

Адреса надсилання пластику: «до запитання» Корчевський Євген Антонович 050-140-81-88, міське відділення поштового зв’язку Ужгород-17 Ужгородського поштамту Закарпатської дирекції УДППЗ "Укрпошта" ( вул. Добролюбова, 6).

  1. Очікуйте на подарунок у вигляді новорічної іграшки «Орден Пластикожуя Тьоми» на вказане при реєстрації відділення Укрпошти.

Усі подарунки будуть відправлені до 7 січня.

За додатковою інформацією звертатися за тел. (099) 340 62 40 (Катерина).« повернутися до списку новин