Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Шановні педагоги, працівники закладів освіти!

Щиро вітаю усіх з Днем працівників освіти!

Педагогічна праця – це любов до дитини, поєднання ерудиції і творчості, мудрості і людяності. Ви навчаєте відрізняти добро і зло, і самим творити добро.

Значення педагога у сучасному світі важко переоцінити. На нас покладено велику відповідальність дати новому поколінню якісні знання, компетентності, які допоможуть їм у дорослому житті вдало розкрити свій інтелектуальний потенціал, реалізувати творчі здібності, втілити найбільш сміливі проекти.

Висловлюю Вам подяку за Ваш професіоналізм. Переконаний, що ті педагогічні ідеї, сучасні підходи, які ви реалізовуєте щодня, сприяють ефективній роботі освітніх закладів району.

Можливо, ви не завжди можете це відчути, але наше суспільство потребує вашої праці. Зберегти цінність дитинства, розвинути природну допитливість і потяг до знань, дати відчуття безпеки і поваги до кожного – ось той фундамент, на якому маємо стояти.

Щиро бажаю Вам поваги від учнів та підтримки від батьків, належної оцінки Вашої невтомної праці та усвідомлення її значимості у суспільстві.

Дозвольте, шановні освітяни, побажати вам міцного здоров'я, щастя, оптимізму. Нехай у ваших оселях панує добро і достаток, у душах – тепло і щедрість. Миру і злагоди усім вашим родинам.

З Днем працівників освіти!

З повагою Владислав Ладані, начальник відділу освіти « повернутися до списку новин