Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Тема дня: досвідом використання платформи GIOS у навчанні математики ділиться Пінцак І.І., учитель математики та інформатики Великоберезнянської гімназії

GIOS – онлайн платформа з вивчення математики

Платформа GIOS забезпечує якісну дистанційну освіту під час проведення карантину, на якій розміщено  онлайн-курси з математики GIOS (Global Innovative Online School). Це інтерактивна онлайн-платформа, матеріали для якої створювали найкращі вчителі та методисти. Наразі на платформі присутні уроки для середньої школи, з 5-го по 9-й класи.

 

Яким чином працює GIOS?

Спочатку, учень дивиться відео уроки, що мiстять теорію. Кожне відео інтерактивне – переривається для того, щоб наш головний герой – сурикат на ім’я Джиос проконтролював – чи дивиться дитина відео, чи все їй зрозуміло? Такий формат допомагає дітям більше долучитися до навчального процесу.

Після теорії обов'язково йде практика, яка складається з завдань в тестовiй формi, на вiдповiднiсть, введення відповідей, на порядок дій, на знаходження помилки – які, до речі, розвивають критичне мислення – це ще одна крута фішка GIOS. Після складання підсумкової роботи, дитині нараховуються бали та даються екстра життя, які можна використовувати для повторного проходження уроків або придбання нових аватарок – діти від цього фанатіють, та й батькам теж подобається.

Отже, завдяки інтерактивній та геймiфiкованiй формі навчання, ми маємо мотивовану дитину яка хоче навчатись та виконує вправи самостійно!

Яким чином увійти на платформу, зареєструватися, як користуватися матеріалами розповідає Пінцак І.І., учитель математики та інформатики Великоберезнянської гімназії. 

Матеріали доступні Google Сlassroom. Код доступу в Google Сlassroom hztjhi6

 

 « повернутися до списку новин