Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

#STOPBULLING

 16-20 вересня 2019 року в закладах освіти району проведено Всеукраїнський тиждень протидії булінгу

«Цькування, знущання, образи або ж одним словом - булінг. Це термін, суть якого кожен з нас не просто знає, в більшості випадків стикався з цим явищем особисто.

Хтось був лише спостерігачем, хтось був жертвою цькування однокласників, а хтось і сам булив однолітків. Незважаючи на те, що з булінгом стикаються у всьому світі, жодна країна ще не знайшла рецепта, як захистити дитину від булінгу. Одним з найбільш серйозних проблем на шляху запобігання цькуванню є проблема замовчування. Вирішити проблему шкільного насильства можливо лише шляхом широкого інформування та залучення суспільства».

Зважаючи на важливість та актуальність цієї проблеми та з метою попередження, протидії булінгу в закладах освіти району був проведений Всеукраїнський тиждень з протидію булінгу. Протягом тижня з 16-20 вересня 2019 року в закладах загальної середньої освіти педагогічні працівники (класоводи, класні керівники, працівники психологічної служби, вчителі-предметники)  провели цілу низку превентивних заходів, під час яких застосовувалися інтерактивні форми роботи з дітьми, практикуми, заняття із використанням методів та прийомів критичного мислення із залучення їх до активної участі в диспутах, дискусіях,  квестах, круглих столах, просвітницьких тренінгах, сюжетно-рольових іграх, анкетуваннях, конкурсах стіннівок тощо.

 « повернутися до списку новин