Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Еколого-натуралістична робота

Доспівалась пташка до зими, прийшлося під стріхою зимувати: підбиваємо підсумки

Птахи – невід’ємна частина живої природи. Ми не можемо уявити весну без дзвінкої пісні жайворонка або весняний ліс без кування зозулі.

З 12 лютого до 1 березня 2019  року відбувся районний етап Всеукраїнської акції „Годівничка”, яка проводиться з метою виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття, виконання широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони та збереження орнітофауни.

В районному етапі природоохоронної акції взяли участь 13 учнівських та педагогічних колективів закладів загальної середньої освіти району: Великоберезнянської гімназії, Великоберезнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Лютянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Ставненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Волосянківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Малоберезнянської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Жорнавської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів,  Розтоцько-Пастільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Верховинобистрянської ЗОШ І-ІІ ступенів, Тихівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Ужоцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Мирчанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Стричавської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Загалом на Акцію було подано 36 учнівських робіт у 3-ох номінаціях та 2 сценарії виховних заходів з досвіду роботи вчителів. Роботи відзначалися особливою змістовністю та естетичним підходом, притаманною старанним і турботливим учням.

Вдячні за активну участь та просвітницьку діяльність.

 

 « повернутися до списку новин