Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Тема дня фокусується на ідеях щодо можливостей використання навчального контенту у mozaBook та mozaWeb від Решетовської С.М., учителя біології Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Онлайн-навчання з mozaBook

В умовах впровадження загальнонаціонального карантину, коли звичне для учнів та вчителів навчання стало неможливим, педагогам доводиться виходити за рамки звичних умов та шукати нові підходи до організації змістовного та якісного дистанційного навчання.

Нагадуємо, що компанія EdPro — єдиний офіційний партнер Mozaik, компанії-розробника програмного забезпечення, в Україні, надала безкоштовний доступ до програми mozaBook та платформи mozaWeb до 30 квітня! Також відкритий доступ до всіх підручників та посібників EdPro і методичних рекомендацій з біології, хімії та природознавства.

Сьогодні ми з вами розглянемо можливості організації освітнього процесу за допомогою програмного забезпечення mozaBook та ознайомимося із ідеями щодо можливостей використання цього навчального контенту від Решетовської С.М., учителя біології Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Матеріали доступні Google Сlassroom. Код доступу в Google Сlassroom hztjhi6« повернутися до списку новин