Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Великоберезнянська філія МАН

До участі запрошуються учні 8-11 класів закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти

Конкурс проводиться для вшанування пам'яті журналіста, політолога Героя Небесної Сотні Сергія Кемського та з метою формування та розвитку умінь і навичок літературнох діяльності учнів, підтримки талановитої молоді та творчої праці педагогів.

Умови участі в Конкурсі, вимоги до творчих робіт і критеріїв оцінювання викладені у Положенні про проведення Всеукраїнського конкурсу есе імені Сергія Кемського до Дня Гідності та Свободи (дивитися).

Для участі у Конкурсі необхідно до 1 жовтня 2020 року:

  • зареєструватися за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1QGL2_4cCyv1YQV5nDK8s0P_UXIetqwgmimIvqJaM7uE/edit    
  • написати та надіслати в період з 10 по 20 жовтня на електронну адресу ukrlingvo@man.gov.ua прозове есе  на тему: "Якщо у вас немає переконання і сміливості, щоб захистити те, що ви вважаєте правильним, жорстоківсть беде супроводжувати вас завжди" Барк Обама (із звернення до молодих африканських лідерів, 3 серпня 2015 року)

Есе має бути власним інтелектуальним продуктом учня за  принципом доброчесності. Будь-які цитування та запозичення  без зазначення автора будуть сприйняті як плагіат і такі роботи не розглядатимуться.

Результати проведення конкурсу будуть розміщені на сайті Національного центру "Мала академія наук України" після 21 листопалда 2020 року.

 « повернутися до списку новин