Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Підтримка та розвиток обдарованості як пріоритет!

Вітаємо призерів ІІІ (обласного) етапу учнівських олімпіад

 

Одним із найважливіших завдань сучасної освіти в Україні є сприяння гармонійного розвитку особистості, пошук та підтримка обдарованих дітей.

Особливо приємно відзначити, що з кожним роком інтерес до навчання невпинно зростає. Загальновідомо, що обдарована молодь – це майбутня еліта будь-якої країни у всіх сферах: це лідери, бізнесмени, науковці, митці, спортсмени. Відтак – це безпека, благополуччя і гордість нашої української держави.

Обдарована дитина – це дитина, яка вирізняється яскравими, очевидними, інколи визначними досягненнями або має внутрішні задатки для таких досягнень у певному виді діяльності. Особистість завжди прагне пізнавати світ. Талановиті діти – це величезне загальнолюдське багатство, неоціненний національний статок. Сам факт їх існування є потенціалом будь якої нації. Кожна дитина обдарована по-своєму. Для того щоб зберегти національне багатство, примножити його і використовувати з максимально можливою користю, необхідно навчитися допомагати особистості віднайти себе і правильно оцінити, обережно підтримувати її розвиток.

Підтримка та розвиток обдарованості є одним із пріоритетних напрямків діяльності закладів освіти району. З кожним роком зростає кількісний і якісний показники участі учнів району у інтелектуальних конкурсах та олімпіадах обласного та всеукраїнського рівнів.

Переможцями та призерами ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнський учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2017/2018 навчальному році стали 6 учнів:

«Економіка»

  • І місце – Ріпич Андріанна, учениця 11 класу Великоберезнянської гімназії

«Німецька мова»

  • ІІІ місце – Попадич Олег, учень 10 класу Великоберезнянської гімназії

«Хімія»

  • ІІ місце – Хорєв Василь, учень 8 класу Великоберезнянської гімназії

«Біологія»

  • ІІІ місце – Корда Сергій, учень 10 класу Великоберезнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

«Трудове навчання» (технології, обслуговуюча праця)

  • ІІІ місце – Сенчик Вікторія, учениця  9 класу Розтоцько-Пастільської ЗОШ І-ІІ ступенів

«Трудове навчання» (технології, технічна праця)

  • ІІ місце – Опаленик Михайло, учень 9 класу Лютянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Вітаємо призерів та керівників!« повернутися до списку новин