Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Новини із закладів освіти

Тиждень німецької мови в Розтоцько-Пастільській ЗОШ І-ІІ ступенів

Все більшої популярність та важливості набуває англійська мова. Для підтримки інтересу учнів до вивчення німецької мови був проведений "Тиждень німецької мови" в Розтоцько-Пастільській ЗОШ І-ІІ ступенів. Учні із задоволенням відвідують такі заходита  навіть допомагають їх в організації.

Щире вираження почуттів, похвала з боку вчителя змушують докладати великі зусиль до вивчення мови: я можу, а отже -  я хочу! Тиждень німецької мови формуює інтерес до предмета. У заходах залучені всі учні школи, які вивчають німецьку мову. Тиждень розпочався загальношкільною лінійкою, на якій учнів ознайомилися з завданнями та планом проведення основних заходів.

Впродовж тижня було проведено ряд різноманітних та цікавих заходів з вивчення традицій святкування Нового року та Різдва в Німеччині, організовано пегляд відеофільму "Віртуальна подорож до Берліну", німецьких мультфільмів, проведено вікторину "Як добре я знаю Німеччину",   Виготовлення різдвяних вінків, написання вітальних листівок з Новим роком та Різдвом, написання листів до Діда Мороза, розучування різдвяних дитячих пісень. 

Отже, проведення предметного тижня не тільки поглибило знання з німецької мови, а й стало джерелом позитивних емоцій, мобілізації творчих зусиль і, як наслідок, підвищило мотивацію учнів. для них було організовано та проведено новорічне святкування.  « повернутися до списку новин