Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Володарі Scratch

Всеукраїнський конкурс з програмування “Володарі Scratch” збере разом юних програмістів та визначить найбільш обдарованих знавців мови Scratch. Організатором проекту є Фонд BrainBasket та IT-компанія EPAM за підтримки Агропромхолдингу АстартаLogika SchooliTalent та Глобального договору ООН.

Scratch – це проста, зрозуміла та цікава візуальна мова програмування, яка була розроблена спеціально для дітей в MIT для вивчення азів кодування в ігровій формі.

На сьогоднішній день в Україні існує багато ініціатив з вивчення Scratch й багато шкіл викладають дану мову в рамках навчальної програми. Запрошуємо всіх, хто хоче перевірити свої знання з основ програмування та позмагатись за цінні призи, взяти участь у конкурсі “Володарі Scratch”. Конкурс проходитиме в декількох категоріях та розрахований на команди (3 дитини, віком 10-12 років) з дорослим ментором-наставником.

До участі приймаються проекти у форматі гри або додатку, створених у середовищі Scratch, в одній з категорій:

  • Школа майбутнього
  • Здоровий спосіб життя
  • Діти за мир
  • Агро очима дітей (спеціальна категорія від компанії Астарта).

Конкурс пройде у декілька етапів:

  1. Реєстрація команд до 8 лютого включно (спочатку достатньо зареєструвати ментора та 1 члена команди, решту учасників можна буде додати при подачі проекту).
  2. Працюємо над проектом! Створення та подача конкурсного проекту до 17 березня (включно).
  3. Хто вони, фіналісти? 18 березня-1 квітня – визначення фіналістів конкурсу.
  4. Інтрига! 2 квітня – публікація списку фіналістів конкурсу та запрошення на фінал.
  5. Привіт, Київ! 20 квітня – фінал всеукраїнського конкурсу в Києві.

Підписуйтесь на сторінку Володарі Scratch у фейсбук – отримуйте оновлення конкурсу першими!

Список команд-фіналістів буде визначено членами журі конкурсу (програмістами, освітянами та представниками компаній-партнерів) й опубліковано на сторінці конкурсу. Команди-фіналісти будуть запрошені до Києва на презентацію своїх проектів перед журі, визначення переможців та вручення призів у кожній з категорій (1, 2 та 3 місцю). Організатори забезпечують учасників харчуванням та кава-брейками, витрати на переїзд до Києва оплачуються самостійно.

Детальніше за посиланням« повернутися до списку новин