Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Переможець Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації "Історія України і державотворення"

20 травня 2017 року на Чернечій горі у Каневі за участі керівництва Міністерства освіти і науки України відбулася урочиста церемонія нагородження переможців двох престижних творчих змагань – VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням.

Нагадаємо, що обидва конкурси започатковано відповідними Указами Президента України: від 30.09.2010 р. № 928 та від 22.03.2002 р. №284. До участі в них щороку активно долучається талановита творча молодь, яка незабаром поповнить лави прогресивного українського письменства, когорту справжніх акул пера та небайдужих дослідників героїчної історії нашої Вітчизни. 

У Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості у номінації "Історія України і державотворення" від Закарпатської області (Наказ МОН № 591 від 13.04.17 року) переможцем визначено ученицю 10 класу Великоберезнянської гімназії Парасич Вероніку (керівник - учитель історії та правознавства Савко О.В.).

Підтверджено часом – творчі змагання такого високого ґатунку сприяють розквіту та розвитку потенціалу юних дарувань, активізують громадянське суспільство, виховують повагу до державної мови й традицій українського народу. Молоде покоління, звертаючись до невичерпної мудрості й філософської глибини поетичного спадку Великого Кобзаря, п‘ючи натхнення з цілющого джерела живого Тарасового Слова, щоразу підіймає власну творчість на вищий щабель, демонструє майстерне володіння рідною мовою.

Зауважимо, що разом із переможцями обох конкурсів були відзначені наставники талановитої молоді. Бо ж саме вони є справжньою українською елітою, кращими синами й доньками України, які люблять, знають, плекають рідну мову і є найщирішими пропагандистами  творчої спадщини Тараса Шевченка.

 « повернутися до списку новин