Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

«Успішні люди» Костринського ліцею гідно представили Великоберезнянщину на обласному етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»

Молодь Великоберезнянщини за здоровий спосіб життя!

У День захисту дітей в м. Ужгороді відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Учасниками фестивалю стали 14  команд майже з усіх куточків області.

Великоберезнянщину представила команда «Успішні люди» Костринського ліцею. Юнацтво розкрило різноманітні аспекти здорового способу життя і протидії шкідливим звичкам. Особливий відгук у глядачів знайшли підняті проблеми особистісного розвитку, інтернет-залежності та несформованості чітких моральних орієнтирів серед багатьох представників учнівської молоді. Команда показала яскраву, динамічну, позитивну, насичену корисною інформацією композицію, використовуючи вокальні, хореографічні та театральні здібності.

За підсумками обласного етапу Фестивалю-конкурсу колектив «Успішні люди» був відзначений компетентним журі у номінації «За креативність виступу».

Щиро дякуємо керівникам – педагогу-організатору  Мастяк Тетяні, учителю музичного мистецтва Шаранич Галині, хореографу Лабанич Валерії та Планчак Маріанні, заступнику директора з виховної роботи,  за професіоналізм та підготовку команди до участі у обласному змаганні.

Додатково. Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я» проводиться щорічно з метою популяризації та пропаганди серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, Головним завданням та метою фестивалю є активізація молодіжного руху за здоровий спосіб життя; набуття тазасвоєння  дітьми  і  молоддю  нових  знань  про здоровий спосіб життя; підвищення рівня  інформованості молоді з питань профілактики тютюнокуріння, алкоголізму,  наркоманії, захворювань на ВІЛ/СНІД, інфекцій, що передаються статевим шляхом, тощо; популяризація технологій навчання щодо  формування  здорового способу життя; виявлення, обмін  і   розповсюдження   кращого   досвіду із запобігання  негативним  проявам  серед  дітей  і  молоді засобами мистецтва,    використовуючи їх вокальні, хореографічні, художньо-спортивні здібності; упровадження нових форм організації змістовного дозвілля дітей і молоді. Команда представляє літературно-музичну, художньо-спортивну міні-композицію, спрямовану на популяризацію переваг здорового способу життя, формування у молоді безпечної поведінки,  збереження  власного  здоров’я  та здоров’я оточуючих, відображення духовних цінностей і традицій народу в поєднанні з сучасними тенденціями розвитку культури та мистецтв.« повернутися до списку новин