Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Від щирого серця вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні колеги!

Новорічно-різдвяні свята для всіх нас з дитинства улюбелні й рідісні, наповнені світлом очікування дива й надії. Відходить в історію 2020 рік, насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. В той же час він залишається для нас добрим спогадом, адже подарував нам радість зустрічей та відкриттів, перемог і досягнень, збагатив новим професійним та життєвим досвідом. Тому в кожного з нас є підстави порадіти за досягнуте, побажати один одному світлих надій і щасливого майбутнього.

Нехай рік, в який вступаємо, підходить до нас під знаком миру й добра, любові й поваги до ближнього, стане роком чистих помислів і добрих справ та багатим на нові здобутки і приємні події, а магічна чарівність цих свят буде в посмішках ваших близьких, урочистих вітаннях, особливій теплоті, радості, які створюють дивовижне відчуття світла, злагоди та щастя.

Нехай священне світло Віфлеємської зорі освітить ваші серця благодаттю й любов'ю, і з першою колядкою в кожну родину увійдуть мир, гаразди і достаток.

Здійснення мрій та бажань, удачі й благодаті Вам, колеги, у Новому 2021 році!

З повагою Владислав Ладані, начальник відділу освіти

 

 

 « повернутися до списку новин