Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Проведено інструктивно-методичний семінар з питань впровадження дистанційної форми навчання

Методичний супровід впровадження е-навчання

Проведено інструктивно-методичну нараду для заступників директорів з навчально-виховної роботи щодо організації навчання учнів закладів освіти району в умовах обмеження освітнього процесу.  Ключове питання, яке порушувалася під час наради – ефективні форми дистанційного навчання. Учасники обговорили основні питання, пов’язані з впровадженням такої системи навчання та розглянули форми організації навчання здобувачів освіти, зокрема: е-листування, навчання на  платформах соціальних мереж Google+, FaceBook.

Учасникам були представлені можливості роботи у системах управління навчанням Google Classroom та Clastime: основні етапи проектування навчання, види завдань та способи контролю навчання у е-середовищі, використання хмарних сервісів у розробці дистанційних уроків.

Враховуючи необхідність організації дистанційної форми навчання учнів, зроблено акцент на тому, що найбільш важливими компонентами дистанційного навчання є наявність зворотного зв’язку та підтримка батьків.

За наслідками наради у всіх закладах загальної середньої освіти району запроваджується дистанційна форма навчання.« повернутися до списку новин