Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

„Спортивна нація – здорова нація”

Ознайомлюємося з попередньою редакцією тексту Стратегії розвитку фізичної культури і спорту до 2028 року та надаємо пропозиції

„В українців є всі шанси стати успішними в спорті, бо вони мають великий потенціал. Адже ми – нація переможців. Саме такі українці зможуть збудувати успішну державу…” – зауважив Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт.

Система розвитку спортивної інфраструктури України засвідчує, що організаційні, нормативно-правові, кадрові та фінансові умови функціонування сфери не відповідають потребам держави, громадян, що займаються спортом за місцем проживання, фізкультурно-спортивній реабілітації осіб з інвалідністю, стандартам проведення рейтингових змагань, що, у цілому, не дає можливості забезпечити належне функціонування механізму саморозвитку спорту.

Стратегія розвитку фізичної культури і спорту до 2028 року дасть змогу комплексно підійти до розвитку сфери, з використанням інклюзивного підходу та рівних можливостей для всіх верств українського суспільства, оновленої системи виховання атлетів, тренерів, менеджерів та функціонерів.

Стратегія визначає мету та основні завдання, спрямовані на створення умов для розвитку олімпійського руху, спорту вищих досягнень, які є основою формування позитивного іміджу України у світовому співтоваристві, підтримку паралімпійського й дефлімпійського руху, популяризації занять фізичною культурою та спортом як одного із напрямків самореалізації українців.

Переглянути документ« повернутися до списку новин