Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Під час заходу будуть надані відповіді на запитання про види та форми підвищення кваліфікації

Міністерство освіти і науки запрошує вчителів до участі у національному вебінарі, що буде присвячений підвищенню кваліфікації педагогічних працівників.

Під час трансляції будуть надані відповіді на запитання про види та форми підвищення кваліфікації, а також інші запитання, що цікавлять учителів.

За словами заступника міністра Любомири Мандзій, у міністерстві розуміють наскільки важливо педагогу зростати професійно упродовж життя та поповнювати себе новими знанням.

«Закон «Про освіту» запровадив нову систему підвищення квалафікації педагогів, що дає більше свободи та розширення можливостей освітян. Але водночас ми зіштовхнулись з великою кількістю уточнень, як саме вдосконалювати свою майстерність, де це робити. Саме тому ми вирішили провести спеціальну трансляцію, де б могли докладно про все розповісти», — зазначає Мандзій.

Проведення онлайн вебінару заплановано на 18 березня о 17:00.

Для участі у вебінарі необхідна реєстрація.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Після успішної реєстрації на вказану електронну адресу надійде посилання на вхід до вебінарної кімнати. Також планується, що відеозапис вебінару буде розміщений у відкритому доступі.

Джерело: osvita.ua« повернутися до списку новин