Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників ІРЦ Великоберезнянської районної ради (наказ відділу освіти райдержадміністрації 24.04.2019 №112)

Відділ освіти райдержадміністрації оголошує конкурс на посаду практичного психолога ІРЦ

Інклюзивно-ресурсний центр Великоберезнянської районної ради Закарпатської області (вул. Загородня, 70) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

 

 

  • практичного психолога (з посадовим окладом згідно чинного законодавства);
  • вчителів – дефектологів (з посадовим окладом згідно чинного законодавства);

         Вимоги до кандидатів: вища педагогічна (психологічна освіта) ступеня магістра (спеціаліста).

Перелік документів, які необхідно подати для участі  в конкурсному відборі:

  • копію паспорта громадянина України;
  • письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
  • копію трудової книжки;
  • копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Строк подання документів для участі в конкурсі становить 20 днів з дня опублікування  оголошення  25.04.2019 р. по 14.05.2019 р. у відділу освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації  за адресою: смт Великий Березний, вул. Шевченка, 27  у робочі дні з 8.00 до 17.00  год.

Конкурс відбудеться 27 травня 2019 року в Інклюзивно-ресурсному центрі Великоберезнянської районної ради за адресою: смт Великий Березний, вул. Загородня, 70 у два етапи:

  • іспит та визначення його результатів;
  • співбесіда та визначення її результатів.

Додаткову інформацію щодо порядку проведення конкурсу, документів для участі в конкурсі можна отримати за телефоном: +38(050)1600608 – Мокрянин А.Є., e-mail: inkluzcentr.vber@gmail.com.

НАКАЗ від 24.04.2019 №112 "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Інклюзивно-ресурсного центру Великоберезнянської районної ради  Закарпатської області"« повернутися до списку новин