Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Районна виставка-конкурс з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва

Пі дведено підсумки районного конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва „Знай і люби свій рідний край”

 

Районний етап виставки проводиться щорічно серед вихованців Великоберезнянського районного центру позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом та закладів загальної середньої освіти  з метою підтримки талановитих дітей та молоді, розвитку декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, сприяння реалізації творчих задумів учнівської молоді, залучення учнівської молоді до відкриття і розуміння прекрасного в навколишньому середовищі і в своєму житті, пробудження в неї поваги до національної культурної спадщини.

Цьогоріч у Конкурсі взяли участь 15 закладів освіти. 75 молодих митців з різних куточків Великоберезнянщини мали чергову нагоду продемонструвати свої вміння і навики, віртуозність техніки виконання у декоративно-прикладному та образотворчому мистецтві.

Щиро віримо, що юні таланти продовжать справу династій видатних майстрів, і наше унікальне лемківське  мистецтво буде гідно репрезентоване в контексті світової культури.

 « повернутися до списку новин