Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Тема дня: продовжуємо експериментувати разом з Дзямбою Н.В., учителем хімії та біології Розтоцько-Пастільської ЗОШ І-ІІ ступенів

Домашній експеримент: #ХіміяНаКухні_Ч3

Домашній експеримент з хімії - це завжди цікаво!  Цього тижня продовжуємо експериментувати разом з Дзямбою Н.В., учителем хімії та біології Розтоцько-Пастільської ЗОШ І-ІІ ступенів. 

Сьогоні пропонуємо вам дослід  до теми «Солі» (8 клас). Учителька намагається показати  приклади розкладання солей гідрокарбонатів та усунення постійної твердості, яку спричинюють сульфати та хлориди Кальцію та Магнію. Звертаємо увагу, що цей матеріал буде актуальним при вивченні теми «Вода» (7 клас, навчальний проєкт «Дослідження якості води з різних джерел»). Урок для семикласників можна урізноманітнити завданням визначення твердості води. Ця тема доречна і для учнів 9 класу при виконанні домашнього експерименту «Порівняння мийної дії мила та прального порошку вітчизняного виробника». Таким чином, один простий експеримент стає в нагоді при опрацюванні різного навчального матеріалу.

У курсі хімії вивчається дуже багато питань, життєво необхідних у повсякденному та професійному житті сучасної людини. Учень має зрозуміти, що навколо постійно відбуваються хімічні реакції. Тоді він зрозуміє значення науки хімії, яка вивчає речовини та їх перетворення.

Матеріали доступні Google Сlassroom. Код доступу в Google Сlassroom hztjhi6

 « повернутися до списку новин