Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Тема дня: організовуємо онлайн-заняття разом з Ушаковою Т.І., вихователем ДНЗ №2 "Берізка" смт Великий Березний

Онлайн-заняття: дистанційне навчання в закладах дошкільної освіти

В умовах карантинних обмежень у зв’язку з пандемією COVID-19 запропоновано багато рішень щодо навчання дітей шкільного віку за допомогою телебачення або Інтернет ресурсів. А що робити батькам з дітьми, які ходять до дитячого садочку? Саме для батьків Ушакова Т.І., вихователь ДНЗ №2 «Берізка» смт Великий Березний знайшла рішення і запустила ютуб-канал, на якому публікує онлайн-заняття для дошкільнят.  

Заняття в онлайн режимі створені із врахування режимних моментів,  вікових особливостей та освітніх потреби  вихованців. Це особливо стосується уваги, реакції та комунікації. Вихователь звертає увагу на важливість  тісного  партнерства з батьками. Матеріали постійно оновлюються  та доповнюються  відео заняттями відповідно до  програми навчання.

Для нас важливо якість організації онлайн-навчання дошкільнят. Рішення проводити відео заняття – дозволяє цю якість реалізувати.  

Подбаймо, щоб наші діти зростали здоровими, думаючими та щасливими, будуймо платформу успіху у навчанні та подальшому житті.

Матеріали доступні Google Сlassroom. Код доступу в Google Сlassroom mcgyrci« повернутися до списку новин