Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕ

Заклади освіти району вшановують подвиг ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції

 

Щороку 14 грудня в Україні вшановують подвиг ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, які врятували не лише українську землю, а й усе людство від поширення смертельної небезпеки некерованої ядерної стихії. Саме у цей день в 1986 році завершилося будівництво захисного саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком ЧАЕС. Прикладом мужності та героїзму були дії ліквідаторів, які працювали в зоні радіаційного забруднення. Ми пам’ятаємо Героїв, які віддали життя у боротьбі з радіаційним лихом. Світла та вічна їм пам’ять!

У Жорнавській ЗОШ І-ІІ ст. було проведено урок мужності "Героїзм ліквідаторів ЧАЕС". 

Із здобувачами освіти у Малоберезнянській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено: виховні години ("Вони захищали собою життя", "Вшанування людей - ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС"), бесіди ("Шана і хвала ліквідаторам", "Свої Чорнобиль має кольори"), інформаційний дайджест "Вони врятували життя", урок-спомин "Чорнобильський біль - книга пам'яті".

У Великоберезнянському ліцеї проведені такі заходи: "Чорнобиль не має минулого", "Є місце подвигу не тільки на війні...",  "Чорнобиль - наш біль", "День вшанування учасників ліквідації наслідків на ЧАЕС", "Слава і шана ліквідаторам ЧАЕС", "Весни обірване суцвіття", "Мужність і біль Чорнобиля", "Память про Чорнобиль жива".

Пам’яті Володимира Правика, Віктора Кібенка, Миколи Тишенка, Василя Ігнатенка, Миколи Вашука, Володимира Тишури, Венциля Василя та Яцоли Олени присвячений урок мужності та героїзму «Чорнобиль – наш біль», який було проведено у 9 класі Ужоцької ЗОШ І-ІІ ступенів.

 

 

 « повернутися до списку новин