Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Освіта для збалансованого розвитку

До уваги педагогів!

Шановні колеги! Запрошуємо до участі у III Всеукраїнському екологічному форумі «Освіта для збалансованого розвитку», який проходитиме 12-13 квітня 2017 року у м. Києві.

Мета заходу – обговорення проекту «Стратегії сталого розвитку України на період до 2030 року» та завдань освітян щодо її реалізації; сприяння співпраці органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, науки; підвищення рівня відповідальності та зацікавленості у міжгалузевому співробітництві; налагодження та зміцнення міжнародного співробітництва щодо збереженні довкілля.

До участі в заході запрошуються педагогічні та науково-педагогічні працівники загальноосвітніх, позашкільних і вищих навчальних закладів.

В програмі Форуму – пленарні та секційні засідання, дискусійні майданчики, «круглі столи», презентації, виставки тощо.

За підсумками роботи Форуму буде виданий збірник матеріалів.

Для участі у заході необхідно до 22 березня пройти on-line-реєстрацію та подати методичні матеріали з досвіду роботи для збірки на електронну адресу: ForumOsvitaSD@gmail.com (тема листа – «Екологічний форум»). Вимоги до матеріалів для збірки розміщені на сайті www.nenc.gov.ua.

Заїзд та реєстрація учасників – 12 березня до 13.00 год. за адресою: м. Київ, вул. Вишгородська, 19, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

Від’їзд – 13 березня після 15.00 год. Учасників Форуму просимо завчасно придбати квитки на зворотний шлях. Витрати на відрядження здійснюються за рахунок організації, що відряджає.

Детальна інформація – за тел.: 0(44) 430-02-60, 430-43-90, 430-04-91, (контактна особа – Тамара Радченко); e-mail: radchenko@nenc.gov.ua; сайт: www.nenc.gov.ua.« повернутися до списку новин