Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Тема дня: робота з електронними формами для збору та узагальнення інформації. Досвідом ділиться Пилипець М.В., учитель української мови та літератури Малоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Тести-онлайн: переваги Google Формах 

Якість навчання, результативність надання знань неможливі без діагностики та моніторингу. Зручними діагностичними формами в роботі вчителя є анкетування та тестування.

Сьогодні разом з Пилипець М.В., учителем української мови та літератури розглянемо можливості тестового контролю та збору інформації шляхом анкетування за допомогою електронних форм для збору, узагальнення та аналізу інформації на прикладі Google Форм.

Створити ефективні онлайнові тести та анкети та опитувальники допоможуть форми на Google диску. Google Форми – це зручний інструмент, за допомогою якого можна легко і швидко планувати заходи, складати опитування та анкети, а також збирати іншу інформацію. Форму можна підключити до електронної таблиці Google, і тоді відповіді респондентів будуть автоматично зберігатися в ній. Якщо ця функція не включена, ви можете відкрити меню “Відповіді” і переглянути короткий зміст.

Все ще складаєте тести в Word? Перевіряєте листки заповнені дітьми? Несете затрати на друк тестів? Не маєте достатньої кількості комп’ютерів для опитування? Немає мережі, щоб збирати результати з встановлених на комп’ютери програмах? Хочете проводити опитування в позаурочний час? Хочете тести доступні для всіх? Це може віднімати у вас дорогоцінний час.

Тут Ви дізнаєтесь про Google Forms. Це онлайн-сервіс для складання форм зворотного зв'язку, тестувань і опитувань. Він може дуже допомогти всім  учителям.

Матеріали доступні Google Сlassroom. Код доступу в Google Сlassroom hztjhi6« повернутися до списку новин