Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Тема дня: як щодо ідеї зі створення сайту-навігатора від Буш О.І., учителя Малоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів?

Google Sites: розкривамо можливості інтернет-контенту

В одній із новин тема дня ми  відповідали на запитання: як почати роботу з веб-сайтом у сервісі Google? Ось декілька речей, про які хочемо нагадати. 

Для того щоб приступити до створення сайтів на Google Sites, необхідно мати свій акаунт в Google або ж зареєструватися. Далі необхідно увійти у свій обліковий запис і на своїй сторінці в продуктах Google вибрати сервіс Сайти Google, за допомогою якого й буде створюватися сайт. Дії по створенню сайтів прості й докладно проінструктовані. 

Google рекомендує сервіс Google Sites для створення сайтів освітніх установ або інших командних сайтів, у яких потрібне колективне редагування інформації.

Сьогодні ми пропонуємо досвід Буш О.І., учителя інформатики Малоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Учителька створила сайт навігтор – віртуальний кабінет інформатики для навчання у чнів в умовах дистанційного навчання. Педагог розробила інструктивні листи із зазначенням теми уроку та завдань відповідно до навчальних програм, із посиланням на необхідні додаткові навчальні матеріали. З навчальним контентом можна ознайомитися в Google Сlassroom. 

Код доступу в Google Сlassroom hztjhi6« повернутися до списку новин