Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Методичний супровід діяльності керівників закладів освіти

02 червня 2020 року відбувся управлінський практикум керівників закладів освіти району у форматі відео-конференції Zoom.

За час карантину у всіх нас з’явилося усвідомлення того, що освітній простір суттєво змінився і онлайн-технології стають реальністю шкільного навчання.

У рамках підготовки до нового навчального року  директори аналізували переваги та проблеми застосування освітніх онлайн-сервісів відповідно до особливостей та  умов конкретного освітнього закладу. Через обговорення у загальному колі учасники практикуму висловлювалися щодо змін в організації навчання, що зумовлені новими освітніми викликами. У ході семінару було акцентовано увагу на організації роботи щодо вивчення  нових можливостей тих форм дистанційної комунікації між учасниками освітнього процесу, які вже використовувалися у практиці роботи під час карантину. Також було запропоновано для розгляду ресурси та інструменти, які дозволяють створити середовище, в якому учні, вчителі та батьки можуть легко отримувати і ділитися інформацією про освіту дітей та процеси, що відбуваються у навчальному закладі, Зокрема, йшлося про електронну систему управління процесами в навчальному закладі „Моя школа”. Зазначимо, що функціонал системи включає в себе не тільки електронний журнал та щоденник,  але й модулі електронного документообміну, сховища документів, електронної бази даних, архів навчальних років, аналітику та багато іншого.

Спільна робота із зазначеного питання продовжиться за допомогою онлайн-сервісу Padlet . На віртуальній дошці розміщено матеріали семінару. Керівники шкіл отримали сумісний доступ для користування інформацією. Тут вони зможуть розмістити власну інформацію, висловити ідеї, пропозиції.

Управлінський практикум - перший онлайн-захід із серії методичних семінарів для керівників закладів освіти.« повернутися до списку новин