Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Тема дня: форми організації тестування учнів з математики! Досвідом ділиться Старчак М.М., учитель математики Волосянківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Онлайн-тести для дистанційної роботи на уроках математики

Онлайн-інструменти для дистанційної взаємодії як ніколи актуальні в роботі вчителя. Для їх створення є безліч ресурсів, за допомогою яких все набагато простіше! Наприклад, створюючи тести, ви навіть на відстані зможете легко та швидко перевірити, наскільки добре учні засвоїли нову тему,  подати домашню роботу, миттєво отримати інформацію про виконання завдань та відстежите прогрес успішності кожного учня окремо.

Поговоримо сьогодні про досвід Старчак М.М., учителя математики та інформатики Волосянківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. У її арсеналі досвіду різноманітні форми організації тестування учнів з математики: онлайн-тести «На Урок», Google Форми, matematikatests.in.ua, learningapps.org.

Створювати, задавати, аналізувати – ось завдання, які покликані виконувати ресурси з організації тестування. З іншого боку, так чи інакше, за карантин необхідно шукати варіанти дистанційної взаємодії і постійно перебувати в інтернеті. Онлайн-тести можуть допомогти і в цьому.

Матеріали доступні Google Сlassroom. Код доступу в Google Сlassroom hztjhi6« повернутися до списку новин