Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Тема дня: STEM - технології на уроках геометрії. З досвіду роботи вчителя математики Ставненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Іваниці Людмили Володимирівни!

Стрічка Мебіуса - загадка сучасності.

У цієї фігури є загадкові властивості й цілком реальні області застосування. Стрічка Мебіуса є однією з найнезвичайніших геометричних фігур. Незважаючи на її незвичайність, її легко зробити в домашніх умовах.

Стрічка Мебіуса - це тривимірна  одностороння поверхня. Цим вона унікальна і відмінна від всіх інших предметів, які можуть зустрітися в повсякденному житті. Її також називають листом Мебіуса і поверхнею Мебіуса. 
Стрічка Мебіуса має характерні властивості, вони не змінюються, якщо стрічку стискати, жмакати або розрізати уздовж. Програма Mozaik урізноманітнює інструментарій шкільних уроків численними ілюстраційними, анімаційними та творчими презентаційними можливостями.Видовищні інтерактивні елементи вбудовані в додатки сприяють розвитку навичок,полегшують проведення дослідів,пробуджують заківленість учнів і допомагають в легкому засвоєнні матеріалу. Це незамінний інструмент для STEAM освіти.
З досвіду роботи вчителя математики Ставненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Іваниці Людмили Володимирівни!« повернутися до списку новин