Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Робота відділу освіти у новому 2020/2021 навчальному році

27 серпня 2020 року відбулося засідання колегії відділу освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації.

Участь у засіданні колегії взяли голова райдержадміністрації Ігор Шніцер, голова районної ради Ярослав Шукаль.

Керівники закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та інклюзивної освіти взяли участь у обговоренні  питань, пов’язаних з початком нового навчального року:

1. Про готовність закладу до роботи в умовах адаптивного карантину та які заходи вжито для створення безпечних умов, передбачених постановою Міністерства охорони здоров'я України "Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у  зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)”.

2.Забезпечення якісної сучасної та доступної загальної середньої освіти „Нова українська школа”.

3.Заходи щодо організації освітнього процесу в умовах змішаного та дистанційного навчання.

Ігор Шніцер, голова райдержадміністрації, наголосив на дотриманні усіх законодавчих документів щодо розвитку освіти в районі, необхідності виконання протиепідемічних заходів.

Голова районної ради, Ярослав Шукаль, привітав керівників з початком нового навчального року, акцентував увагу присутніх на деяких питаннях децентралізації та автономії закладів освіти.

Владислав Ладані, начальник відділу освіти детально інформував про підсумки роботи освітньої галузі у 2019/2020 навчальному році та основні завдання на 2020/2021 навчальний рік. Розглянуто особливості організації освітнього процесу у новому навчальному році, про готовність закладів до роботи з використанням технологій дистанційного навчання, про виконання протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину. Йшлося про  формування мережі закладів освіти, оплати праці педагогічних працівників. У конструктивному діалозі обговорювалися питання організації харчування учнів, забезпечення підвозу школярів і педагогічних працівників.

У виступі Світлани Сег, голови районної профспілкової організації працівників освіти і науки, йшлося про дотримання трудових відносин у сфері освіти.

Начальник відділу освіти висловив сподівання, що успіхи і досягнення мотивуватимуть педагогів району працювати ще краще, а наявні проблеми зорієнтують, в якій сфері освітньої діяльності необхідно прикласти максимум зусиль. „Багато чого залежить від професіоналізму, бо професіоналізм – це не тільки володіння певною майстерністю. Це ще й професійна відповідальність”.

За підсумками роботи колегії прийнято рішення про пріоритетні завдання розвитку освітньої галузі у 2020/2021 навчальному році.« повернутися до списку новин