Відділ освіти Великоберезнянської районної державної адміністрації

Інклюзивна освіта

До уваги педагогів!

Під час вебінару говоритимуть про механізми та способи формування комунікативних навичок у дітей з особливими освітніми потребами. Спікерка розкаже про проблеми, з якими стикаються школярі під час спілкування з іншими людьми, а також наведе приклади вправ і завдань, які сприятимуть набуттю дітьми з інвалідністю навичок спілкування.

План вебінару: 

  1. Особливості комунікативної діяльності дітей з ООП.
  2. Формування комунікативних навичок у різних категорій дітей з особливими освітніми потребами.
  3. Ігрова діяльність як засіб формування соціально-комунікативної компетентності дитини з ООП.
  4. Комунікативна спрямованість корекційно-розвивальних занять для дітей з особливими освітніми потребами.

Кому це буде корисно: учителям початкових класів, учителям-предметникам, фахівцям у галузі спеціальної педагогіки, класним керівникам, батькам учнів, асистентам учителя, корекційним педагогам.

Вестиме: Олена Казачінер, доктор педагогічних наук, доцент кафедри здоров’я людини, реабілітології та спеціальної психології Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди

  • Досвід навчання іноземної (англійської) мови учнів початкових класів 10 років.
  • Учасник міжнародних (Чехія, Болгарія, Польща, Литва, Грузія, Латвія), усеукраїнських, обласних науково-практичних конференцій із питань упровадження інклюзивної освіти в Україні, педагогіки та психології, питань методики навчання іноземних мов.
  • Є автором монографії „Розвиток інклюзивної компетентності вчителів-філологів у системі післядипломної освіти”, співавтором колективної монографії „Theory and Practice of introduction of Competence Approach to Higher Education in Ukraine”, автором навчально-методичного посібника „Інклюзивна компетентність учителя іноземних мов”, понад 30 навчальних видань ВГ „Основа”.
  • Автор обласних вебінарів для вчителів-філологів „Використання арт-методів в освітньому процесі з навчання мов і літератури”, „Ігротерапевтичні методи у навчанні мов і літератури дітей з особливостями психофізичного розвитку”.
  • Призер конкурсу ВГ „Основа” „Червона ручка” у номінації „Англійська мова та література” (2006 рік) за авторські лінгвістичні навчальні казки.

Зареєструватись та дізнатись детальніше про подію можна тут.« повернутися до списку новин